Itt jársz az oldalon:

Tankerületi vers-és prózamondó verseny

2020. február 6.

1-2. évfolyam

I.helyezés: Kalmár Eszter (Páter Bárkányi János Iskola, Szécsény, felkészítő tanár: Vaskor Viktória)

II.helyezés: Szőllősi Adriána (SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája, felkészítő tanár: Sápiné Reguly Nóra)

III.helyezés: Balla-Pintér Kata (SÁI Székhelyintézmény, felkészítő tanár: Budafokiné Kiss Éva)

Különdíj: Szarvas Petra (SÁI Székhelyintézmény, felkészítő tanár: Csetnekiné Valet Zsuzsanna)

3-4. évfolyam

I.helyezés: Kecskés Borka (SÁI Székhelyintézmény, felkészítő tanár: Bodócs Péterné)

II.helyezés: Ratkovszky Balázs (SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája, felkészítő tanár: Földi Gabriella)

III.helyezés: Hájas Tibor Mihály (SÁI Beszterce-lakótelepi Tagiskolája, felkészítő tanár: Szmolkáné Gáspár Marianna)

Különdíj: Hajdú Fanni (SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája, felkészítő tanár: Földi Gabriella)